Place zabaw dla najmłodszych i fitness parki dla seniorów
Wspieram te inicjatywy
Bielsko-Biała
Moje Miasto
Nauczyciel akademicki
.
Budowa ścieżek rowerowych oraz nowych miejsc wypoczynku i rekreacji
Aktywnie wspieram te inicjatywy
Nowe inwestycje
jako podstawa rozwoju miasta

W wyborach samorządowych w 2014 r. Konrad Łoś kandydując z listy Prawa  i Sprawiedliwości (miejsce 4 na liście) uzyskał 1179 głosów, co przełożyło się na najlepszy rezultat na liście oraz w całym okręgu wyborczym. Był to czwarty wynik w 25 osobowej Radzie Miejskiej w Bielsku-Białej.

http://samorzad2014.pkw.gov.pl/359_Rady_gmin/0/246101

Znam Konrada Łosia od wczesnych lat jego dzieciństwa. Mieszkaliśmy przez wiele lat na jednym osiedlu w Wapienicy; następnie był moim uczniem. Dlatego też z dużym zadowoleniem i niekrytą satysfakcją przyjąłem informację o jego kandydowaniu do Rady Miasta w Bielsku-Białej, choć jestem przekonany, iż byłby także znakomitym kandydatem na Prezydenta naszego Miasta. Dowiódł swoją bezinteresowną pracą na rzecz ludzi, że jest niezwykle wartościowym człowiekiem, który rzeczywiście lubi pomagać innym. Wydaje mi się, że sprawia mu to przyjemność. Jest to człowiek skromny, pracowity, pryncypialny w sprawach zasadniczych, stały w poglądach politycznych, niezwykle rzetelny i uczciwy. Można na nim polegać. Do tego posiada wysokie kwalifikacje merytoryczne w obrębie nauk prawnych i administracji, bogate doświadczenie zawodowe, także urzędnicze i eksperckie. Posiada cechy lidera, potrafi organizować i jednoczyć ludzi w realizacji wspólnych celów. Wiem, że cieszy się autorytetem wśród studentów.
Uważam, że dr Konrad Łoś jest najlepszym kandydatem do pełnienia funkcji radnego w Bielsku-Białej dlatego nie zmarnuję głosu i zagłosuję na niego.  

Prof. ATH w Bielsku-Białej dr hab. Czesław Ślusarczyk
b. Prodziekan Wydziału Nauk o Materiałach i Środowisku   Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej


Znam doktora Konrada Łosia od wielu lat, gdyż razem pracujemy na Wydziale Administracji w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej. Wiele godzin spędziliśmy wspólnie egzaminując studentów podczas odbywających się cyklicznie egzaminów dyplomowych oraz uczestnicząc we wspólnych przedsięwzięciach naukowych i organizacyjnych. Konrad Łoś dał się poznać jako osoba kreatywna, energiczna, zaangażowana w sprawy Wydziału, podejmująca inicjatywy oraz reprezentująca poważny potencjał dalszego rozwoju naukowego. Niezwykle kompetentny, lecz skromny, umiejętnie łączy wiedzę teoretyczną z doświadczeniem praktycznym. Ponadto jest świetnym wykładowcą o charyzmatycznym usposobieniu. Mam o nim jak najlepsze zdanie. Uważam, iż byłby znakomitym radnym, który dobrze i godnie przysłuży się Miastu i jego Mieszkańcom. 

Prof. dr hab. Leszek Ogiegło
Kierownik Zakładu Prawa Publicznego i Sądowego Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej
Kurator Katedry Prawa Pracy i Polityki Socjalnej na Uniwersytecie Śląskim

 

 

Ulotka wyborcza

 

Plakat wyborczy

 

Billboard wyborczy